Trainingstijden

Trainingstijden

Zomerseizoen

ABCD-Junioren en Senioren: 1 maart tot 1 november. Pupillen: 1 april tot 1 november
Tijdens schoolvakanties zijn er geen pupillen trainingen.

ActiviteitCategorie *PlaatsTijdTrainer
Maandag:
Krachttraining**Vanaf 16 jaar of in overleg.Fitnesszaal19.00 – 21.00Mark Jacobs
Paul Houben
Dinsdag:
Allround groep (Meerkamp onderdelen)AB-junioren, seniorenBaan19.30 – 21.00Jurgen Alessie
Mark Jacobs
Kees Jan Koeling
Sprint/Horden/Meerkamp**AB-junioren, seniorenBaan19.30 – 21.00Theo de Koning
MILA**Junioren, seniorenBaan19.30 – 21.00Pieter van Esch
Woensdag:
PupillenA-pupillenBaan18.15 – 19.30Edwin Dikhooff
Johan van den Heuvel
Fleur Koeling
Femke Alessie
Daan Roosenschoon
B-pupillenBaan18.15 – 19:30Marco van As
Chris van Haandel
C/mini-pupillenBaan18.15 – 19:30Wietske Hoefsloot
Karlijn Hoogendorp
Maartje Roosenschoon
CD JuniorenD-juniorenBaan18.30 – 19.30Marcel Roosen
Martin Hoogendorp
C-juniorenBaan19.15 - 20.30Marcel Roosen
Martin Hoogendorp
Werpen**AB-junioren, seniorenBaan19:30 – 20:45Mark Jacobs
Donderdag:
Krachttraining**Vanaf 16 jaar of in overleg.Fitnesszaal19.00 – 21.00Mark Jacobs
Vrijdag:
PupillenA-pupillenBaan18.15 – 19.30Niels Geerts
Femke Alessie
B-pupillenBaan18.15 – 19.30Marco van As
Judith Vocks
C/mini-pupillenBaan18:15 - 19:30Wietske Hoefsloot
Karlijn Hoogendorp
Maartje Roosenschoon
CD-JuniorenD-juniorenBaan18.15 – 19.30Johan van den Heuvel
Daan Roosenschoon
C-juniorenBaan18.15 – 19.30Edwin Dikhooff
Fleur Koeling
Allround groep (Meerkamp onderdelen)AB-junioren, seniorenBaan19.30 – 21.00Jurgen Alessie
Mark Jacobs
Kees Jan Koeling
Horden/Sprint/Meerkamp**AB-junioren, seniorenBaan19.30 – 21.00Theo de Koning
MILA**Junioren, seniorenBaan19.30 – 21.00Pieter van Esch

 

Winterseizoen

ABCD-Junioren en Senioren: 1 november tot 1 maart. Pupillen: 1 november tot 1 april
Tijdens schoolvakanties zijn er geen pupillen trainingen.

ActiviteitCategorie *PlaatsTijdTrainer
Maandag:
Krachttraining**Vanaf 16 of in overlegFitnesszaal19.00 – 21.00Mark Jacobs
Paul Houben
Dinsdag:
Allround groep (Meerkamp onderdelen)AB-junioren seniorenBaan19.30 – 21.00Jurgen Alessie
Mark Jacobs
Kees Jan Koeling
Horden/Sprint/Meerkamp**AB-junioren, seniorenBaan19.30 – 21.00Theo de Koning
MILA**Junioren, seniorenBaan19.30 – 21.00Pieter van Esch
Woensdag:
PupillenA-pupillenSporthal18.15 – 19.30Edwin Dikhooff
Johan van den Heuvel
Fleur Koeling
Femke Alessie
Daan Roosenschoon
B-pupillenSporthal18.15 – 19.30Marco van As
Chris van Haandel
C/mini-pupillenSporthal18.15 – 19.30Wietske Hoefsloot
Karlijn Hoogendorp
Maartje Roosenschoon
CD juniorenD-juniorenBaan18.30 – 19.30Marcel Roosen
Martin Hoogendorp
C-juniorenBaan19:15 – 20:30Marcel Roosen
Martin Hoogendorp
WerpenAB-junioren, seniorenBaan19:30 – 20:45Mark Jacobs
Donderdag:
Krachttraining**Vanaf 16 of in overleg.Fitnesszaal19.00 – 21.00Mark Jacobs
Vrijdag:
CD juniorenD-juniorenSporthal18.15 – 19.30Johan van den Heuvel
Chris van Haandel
Femke Alessie
C-juniorenSporthal18.15 – 19.30Edwin Dikhooff
Fleur Koeling
Allround groep (Meerkamp onderdelen)AB-junioren, seniorenSporthal19.30 – 21.00Jurgen Alessie
Mark Jacobs
Kees Jan Koeling
Horden/Sprint/Meerkamp**AB-junioren, seniorenBaan19.30 – 21.00Theo de Koning
MILA**Junioren, seniorenBaan19.30 – 21.00Pieter van Esch
Zaterdag:
PupillenA/B/C/mini-pupillenBostraining,
verzamelen bij de baan
10.00 – 11.15Martin Hoogendorp
Niels Geerts
Marco van As
Jan de Kok

* Senior geldt tevens voor alle master categorieën.
** Dit zijn specialisatie trainingen. Dit betekent zeker niet dat je daar extra goed voor moet zijn, als je interesse hebt om een of meerdere van deze trainingen te volgen dan kun je in overleg met de Technische Commissie dit regelen.