Trainingstijden

Trainingstijden

Zomerseizoen

ABCD-Junioren en Senioren: 1 maart tot 1 november. Pupillen: 1 april tot 1 november
Tijdens schoolvakanties zijn er geen pupillen trainingen.

ActiviteitCategoriePlaatsTijdTrainer
Maandag:
KrachttrainingVanaf 16 jaar of in overleg.Fitnesszaal19.30 – 21.00Mark Jacobs
Paul Houben
Dinsdag:
Allround groep (Meerkamp onderdelen)AB-junioren, seniorenBaan19.30 – 21.00Jurgen Alessie
Mark Jacobs
Kees Jan Koeling
Sprint/Horden/MeerkampAB-junioren, senioren,
masters
Baan19.30 – 21.00Theo de Koning
MILAJunioren, seniorenBaan19.30 – 21.00Pieter van Esch
Woensdag:
PupillenA-pupillenBaan18.15 – 19.30Edwin Dikhooff
Johan van den Heuvel
Fleur Koeling
Anne Roosen
B-pupillenBaan18.15 – 19:30Marco van As
Lucas Koeling
C/mini-pupillenBaan18.15 – 19:30Wietske Hoefsloot
Karlijn Hoogendorp
Harm van de Biesen
CD JuniorenD-juniorenBaan18.30 – 19.30Marcel Roosen
Martin Hoogendorp
C-juniorenBaan19.15 - 20.30Marcel Roosen
Martin Hoogendorp
AB-junioren, seniorenBaan19:30 – 21:00Mark Jacobs
Donderdag:
KrachttrainingVanaf 16 jaar of in overleg.Fitnesszaal19.00 – 21.30Mark Jacobs
Vrijdag:
PupillenA-pupillenBaan18.15 – 19.30Niels Geerts
Fleur Koeling
B-pupillenBaan18.15 – 19.30Marco van As
Harm van de Biesen
C/mini-pupillenBaan18:15 - 19:30Karlijn Hoogendorp
Maartje Roosenschoon
CD-JuniorenD-juniorenBaan18.15 – 19.30Johan van den Heuvel
Daan Roosenschoon
C-juniorenBaan18.15 – 19.30Edwin Dikhooff
Femke Alessie
Allround groep (Meerkamp onderdelen)AB-junioren, seniorenBaan19.30 – 21.00Jurgen Alessie
Mark Jacobs
Kees Jan Koeling
Horden/Sprint/MeerkampAB-junioren, senioren,
masters
Baan19.30 – 21.00Theo de Koning
Jacqueline Thijssen
MILAJunioren, seniorenBaan19.30 – 21.00Pieter van Esch
Zondag:
Allround groepAB junioren, seniorenBaan10:30 – 12:30Mark Jacobs

Winterseizoen

ABCD-Junioren en Senioren: 1 november tot 1 maart. Pupillen: 1 november tot 1 april
Tijdens schoolvakanties zijn er geen pupillen trainingen.

ActiviteitCategorie PlaatsTijdTrainer
Maandag:
KrachttrainingVanaf 16 of in overlegFitnesszaal19.30 – 21.00Mark Jacobs
Paul Houben
Dinsdag:
Allround groep (Meerkamp onderdelen)AB-junioren seniorenBaan19.30 – 21.00Jurgen Alessie
Mark Jacobs
Kees Jan Koeling
Horden/Sprint/MeerkampAB-junioren, seniorenBaan19.30 – 21.00Theo de Koning
MILAJunioren, senioren,
masters
Baan19.30 – 21.00Pieter van Esch
Woensdag:
PupillenA-pupillenSporthal18.15 – 19.30Edwin Dikhooff
Johan van den Heuvel
Fleur Koeling
B-pupillenSporthal18.15 – 19.30Marco van As
Harm van den Bisen
Lucas Koeling
C/mini-pupillenSporthal18.15 – 19.30Wietske Hoefsloot
Karlijn Hoogendorp
CD juniorenD-juniorenBaan18.30 – 19.30Marcel Roosen
Martin Hoogendorp
C-juniorenBaan19:15 – 20:30Marcel Roosen
Martin Hoogendorp
WerpenAB-junioren, seniorenBaan19:30 – 20:45Mark Jacobs
Donderdag:
KrachttrainingVanaf 16 of in overleg.Fitnesszaal19.00 – 21.30Mark Jacobs
Vrijdag:
CD juniorenD-juniorenSporthal18.15 – 19.30Johan van den Heuvel
Femke Alessie
Daan Roosenschoon
C-juniorenSporthal18.15 – 19.30Edwin Dikhooff
Fleur Koeling
Allround groep (Meerkamp onderdelen)AB-junioren, seniorenSporthal en baan19.30 – 21.30Jurgen Alessie
Mark Jacobs
Kees Jan Koeling
Horden/Sprint/MeerkampAB-junioren, senioren, mastersBaan19.30 – 21.00Theo de Koning
Jacqueline Thijssen
MILAJunioren, seniorenBaan19.30 – 21.00Pieter van Esch
Zaterdag:
PupillenA/B/C/mini-pupillenBostraining,
verzamelen bij de baan
10.00 – 11.15Martin Hoogendorp
Niels Geerts
Marco van As
Jan de Kok
Karlijn Hoogendorp
Zondag
Allround groepAB-junioren, seniorenBaan10:30 – 12:30Mark Jacobs